Türgi kahepoolne pleed NORA 150x210cm, tumehall- naturaalne – Saarlander.eu

Türgi kahepoolne pleed NORA 150x210cm, tumehall- naturaalne

59.95

Meie eksklusiivse disainiga ja kootud Nora pleed on oma ainulaadse disainiga ka üsna ilmekas disainielement. Norat on kuues värvitoonis, nii et kindlasti leidub üks, mis sobib ja täiustab iga interjööri.

Saadavus: Ainult 1 laos

Suur ja pehme pööratav Türgi puuvillane pleed

Mõlemal küljel on vapustav ja kaasaegne geomeetriline disain. Kui olete nautinud ühe külje tihedat mustrit, pöörake see ümber, et üllatada ennast sama kujunduse tagurpidi värvidega. Sellel on ülipehme puudutus ja monokroomne geomeetriline naturaalsete narmastega nooleotsamuster.

Tuhat kasutust: Nora on ideaalne valik iga ruumi ümberkujundamiseks, ilma et peaksite kogu ruumi ümber kujundama. See on suurepärane aktsent, see viimane lihv. See sobib suurepäraselt voodiotsale või pehmelt pingile või diivanile asetatuna.

Nora pleed sobib suurepäraselt voodi kihistamiseks. Saate seda sobitada teiste kontrastse iseloomuga kangastega, et lisada voodiseadele visuaalset sügavust.

Väljaspool magamistuba saab kasutada rannatekina, piknikutekina, aias, maal või festivalidel ja väliüritustel. Tuhat kasutust!


Valmistatud Buldan, Turkey
100% puuvill
150 x 210 cm
Kaal: 750 g

Materjal

Värv

tumehall

Tootja maa

Türgi

Laius x pikkus

150x210cm

Bränd

Cotton & Olive

Tarneaeg

1- 3 tööpäeva