fbpx

Firmast

Tere tulemast!

Armas sõber, peatu hetkeks ja vaata, mida mul Sinule pakkuda on:

Olen loonud Saarlanderi mõttega luua ühendussild väikeste -ja suurte maalappide vahel: saarte ja mandri vahel, väikese Eesti ja suure maailma vahel. Mul on selleks nii mõnedki ideed, mida Sinuga jagada tahan, kuid kõik ei realiseeru korraga.
 Esimese etapina olen avanud Sulle e- poe sooviga laiendada Sinu valikuvõimalusi ja pakkuda Sulle vabadust ning mugavust ostuotsuste tegemisel. Minule ei meeldi poodides ringi traavida ja kui ka Sinule mitte, siis oled just õiges kohas. Mina mõistan, et täielik rõõm ja rahulolu saab tekkida vaid korralikult läbimõeldud valikutest ja kus on seda veel parem teha, kui mõnusalt oma kodus, kohvitass kõrval auramas. 

Reisimine on olnud minu elu teine kirg kaubanduse kõrval. Ah jaa, unustasin vist mainimata, et unistasin kaupmehe ametist juba väikese tüdrukuna ema järel poe tagaruumides ja müügisaalis ringi joostes. Aga reisimine- jah, soovin pisutki aidata Sul osa saada sellest, mida ise maailmas ringi reisimisel näinud ja kogenud olen. See on selline pidev rännak ja kui parasjagu aega või raha pole, et reisida, kujutlen ennast mõttes Tallinna vanalinna tänavatel kõndides turistiks ja igapäevaelu saab sootuks teise varjundi. Niisiis, piilu ka minu reisinurka ja võta julgelt ühendust, kui sul on ettepanekuid või soove reisimisega seotult ning Sulle tundub, et ma saan Sind aidata.  

Iga algus on raske ja kindlasti tekib vigu. Loodan väga, et annate neist mulle teada ja ma omalt poolt teen kõik selleks, et neid mitte korrata.
Olen tänulik iga konstruktiivse tagasiside eest ning õnnelik, kui sa ei pea paljuks minu tegevust hea sõnaga toetada
või suunata.  Külasta minu lehte sageli, sest nii saan Sulle olla võimalikult palju kasulik. Uusi tooteid, kingiideid,
puhkusevõimalusi ja reisiuudiseid lisandub pidevalt.
Nüüd aga astu sisse minu e- poodi ja mul on hea meel, kui leiad sealt midagi kas siis endale, lastele, kogu
perele või sõprale kingitusteks.
Soovin Sulle toredaid rännakuid Saarlanderis, armas sõber!

Siira lugupidamisega
Helen Lasn
www.saarlander.eu

Shopping Cart