Madratsikate Medical – Saarlander.eu

Madratsikate Medical

44.9554.95

3-4 cm paksune Medical madratsikate on mugav ja pehme, keha järgi vormiv madrats. Samuti võib see aidata pikendada teie praeguse madratsi eluiga. Kokkuvõttes on Swiss Nightsi meditsiiniline madrats suurepärane valik kõigile, kes otsivad magamise ajal lisamugavust ja tuge.

Swiss Nights Medical madratsikate

Kui otsite mugavat ja kvaliteetset madratsit, on Swiss Nights Medical madratsikate suurepärane valik. See madrats on spetsiaalselt loodud teie praeguse madratsi mugavuse suurendamiseks ja füüsiliste kaebuste vähendamiseks.

Madratsi kate on valmistatud 100% mikrofiibrist, mis tagab pehme ja hingava magamispinna. Täidis on valmistatud 100% eco-down fiibrist, mis tagab madratsi keha järgi vormimise ja on soojust isoleeriv. Tänu 600 grammi/m2 täidisele tagab madrats teie raskuse täiusliku jaotumise, mis omakorda aitab vähendada füüsilisi kaebusi.

Medical madratsikattes on kasutatud geelkiudtehnoloogiat, mis tagab, et kahe madratsi vahele ei teki tüütut lõhet. Tänu kaasasolevatele elastsetele ribadele on madratsit lihtne praeguse madratsi külge kinnitada.

Lisaks on meditsiinilise madratsi pealismadrats allergia- ja tolmulestavastane, mis tähendab, et see on hea valik allergikutele. Madrats on ka antibakteriaalne ja selle nurkades on elastne kumm, mis tagab selle paigal püsimise.

Lisaks on madratsil 3D õhuventilatsiooniriba, mis tagab selle hea hingamise ja soojuse hajutamise. 100% puuvillane kate tagab, et madrats hingab mõnusalt ja sellel on mugav lamada.

 

Kaal3.0 kg
Mõõtmed600 × 400 × 200 cm
Materjal

Värv

valge

Laius x pikkus

90×200, 140×200

Tarneaeg

7- 14 tööpäeva

Tootja maa

Holland

Bränd

Swiss Nights

Shopping Cart