Kehapadi raseduspadi, valge – Saarlander.eu

Kehapadi raseduspadi, valge

44.95

Lühidalt- Dreamhouse Keha padi/raseduspadi on ideaalne padi rasedatele naistele ja kõigile, kes otsivad une ajal ülimat mugavust ja tuge. Kvaliteetsete materjalide, niiskust reguleerivate omaduste ja kehakontuuridega kohanemisvõimega padi aitab teil nautida head und.

Tutvustame Dreamhouse Body Pillow raseduspatja – ülim padi rasedatele naistele ja kõigile, kes otsivad magamise ajal mugavat tuge. See padi on spetsiaalselt loodud kohanema teie keha vajadustega raseduse ajal ja pakub palju eeliseid.

Dreamhouse Body Pillow raseduspadja kate on 100% polüestrist ja jahutava sinise rakukattega 280 gsm. See kate pakub jahutust ja mugavust, võimaldades teil öösel mugavalt puhata.

Padja täidis koosneb 100% polüester õõneskiududest, mis tagavad padja kuju säilitamise ja täidise paigal püsimise. See tagab teie kehale optimaalse toe, olenemata magamisasendist.

40 x 145 cm mõõtmetega Dreamhouse Body Pillow raseduspadi pakub piisavalt pikkust ja laiust, et kallistada kogu keha. Täidise kaal 1400 grammi tagab teie mugavuse maksimeerimiseks õige koguse täidist.

See padi reguleerib niiskust, nii et saate nautida kuiva ja värsket magamiskeskkonda. Samuti aitab see säilitada head rühti, mis on eriti oluline raseduse ajal.

Dreamhouse Body Pillow raseduspadi sobib ideaalselt külili magajatele, sest pakub õiget tuge kõhule, seljale ja jalgadele. See leevendab survepunkte ja vähendab ebamugavustunnet, võimaldades teil kogeda kosutavat ööund.

See padi on suurepärane valik ka vigastuste korral, kuna see pakub võimalust toetada keha mugavas asendis ja soodustada taastumist.

Oma pikliku kujuga Dreamhouse Body Pillow raseduspadi kohandub teie kehakontuuridega. See pakub isikupärastatud ja mugavat magamiskogemust, olenemata teie kehakujust.

Padja kate on masinpestav 40 kraadi juures, mistõttu on seda lihtne puhtana hoida ja see püsib kaua.

Kate: 100% polüester 280 gsm sinine raku jahutuskate
Täidis: 100% polüester õõneskiud, täidis jääb paigale
Mõõdud: 40 x 145 cm
Täidise kaal: 1400 grammi
Niiskust reguleeriv
Toetab rühti
Ideaalne vigastuse korral
Mugav raseda padi
Kate masinpestav 40 kraadi juures
Piklik padi, mis kohandub teie kehakontuuridega

 

Kaal1.0 kg
Mõõtmed500 × 400 × 200 cm
Tarneaeg

7- 14 tööpäeva

Värv

valge

Laius x pikkus

40x145cm

Tootja maa

Holland

Bränd

Dream House

Shopping Cart