Beebi alpaka villast sall 150x30cm, must – Saarlander.eu

Beebi alpaka villast sall 150x30cm, must

109.00

Beebi alpaka villast sall 150x30cm

See sall on kootud Peruu parimast beebialpaka villast, mida tuntakse ka kui Andide kulda. Kuna vill pärineb noortelt alpakatelt, on kangas eriti pehme ja vastupidav. Õõneskiud tagab soojuse säilimise, nii et olete hästi kaitstud tuule ja külma eest. Sall on luksusliku tunnetusega ja sobib hästi ülikonnaga, seda kitsama disaini tõttu.

Suurus
150 x 30 cm

Kangas
100% beebi alpaka vill

Värv
Must


Alpaca Loca on noor ja uuenduslik bränd, mis soovib võimalikult paljudele inimestele stiilselt alpakavilla tutvustada. Kujundame ja toodame õiglase kaubanduse tooteid, nagu pleedid, sallid ja mütsid. Alpakavillal on lambavilla või kašmiiri ees palju eeliseid. Näiteks alpakavill ei sisalda lanoliini (erinevalt lambavillast) ja seetõttu on kangas hüpoallergeenne. Alpaka villa struktuur on tugevam ja seetõttu vastupidavam. Kuna alpakavill torgib palju vähem, tundub see paljal nahal mugavalt. Alpakavilla kiud on loomulikult mustuse- ja veekindel. Tänu õõnsale kiule kohandub alpakavill teie kehatemperatuuriga. Kangas hoiab talvel sooja ja suvel jahutab.
Alpaca Loca kasutab Ecuadori alpakade villa. Siin on meie tooted käsitsi valmistatud sõbraliku kudujate kogukonna poolt. Hindame kvaliteeti, traditsioone, ausust ja sotsiaalset vastutust. Villakudujad saavad õiglast palka ja töötingimusi tehases kontrollime regulaarselt ise. Selle koostöö kaudu aitad Alpaca Loca toote ostmisega kaasa Ecuadori majanduskasvule ja alpakakasvatajate vaesuse leevendamisele.

Värv

must

Materjal

Laius x pikkus

150x30cm

Tootja maa

Ecuador

Bränd

Alpaca Loca

Brändi asukohamaa

Holland

Tarneaeg

14- 21 tööpäeva

Shopping Cart