Yasmine & Sarah voodipesukomplekt 100% linane, roheline kivipesu 135x200cm – Saarlander.eu

Yasmine & Sarah voodipesukomplekt 100% linane, roheline kivipesu 135x200cm

130.00

Lina on kasvatatud Euroopas. Linane on looduslik kiud ja eriti väärtuslik on just Euroopa linane.

Tekikoti lihtne disain toob linase esiplaanile. Linane on mugav aastaringselt: suvel jahutab ja talvel soojendab. Linale on omane kergelt kortsus pind. See säästab teid triikimisest!

Tervislik uni
Linane voodipesu pakub tervisliku une ja kõrge magamismugavuse võimalust. Materjali olemusel on kerge massaažiefekt. See efekt on vaevumärgatav, kuid siiski olemas. Linas on ka omadus pärast igat pesemist ennast taastada ja seetõttu endiselt väga vastupidav ning kauakestev.

Veel üks positiivne omadus, mis on materjalile omane: see imab kuni 35 protsenti niiskust ja absorbeerib selle väga lühikese aja jooksul ümbritsevasse õhku. See omadus on kasulik igal aastaajal.

Linataim koristatakse täielikult ja tootmisprotsess on orgaanilisest puuvillast veelgi jätkusuutlikum, kuna vett on vaja neli korda vähem. Linataim on tugev, kuid ei talu kunstlikke väetisi, mistõttu keemilised putukamürgid ja umbrohutõrjurid pole kasvatamisel lubatud.

Lina kortsub loomulikult, nii et pole vaja kangast triikida. Kangal on endiselt luksuslik välimus. Kangas on väga vastupidav ja selle eluiga on palju pikem kui puuvillal.

Värv

roheline

Materjal

Laius x pikkus

padjapüür: 80x80cm, 135x200cm

Tarneaeg

14- 21 tööpäeva

Tootja maa

Saksamaa

Bränd

Yasmine & Sarah Hometextile Company