Käsitöö kommikarp Itaaliast “Coconut Follies” metallkarbis 60g – Saarlander.eu

Käsitöö kommikarp Itaaliast “Coconut Follies” metallkarbis 60g

7.15

Lavolio maitsvad kondiitritooted on käsitsi valmistatud Itaalias sealsete käsitööliste/ kondiitrite poolt, kes kasutavad traditsioonilisi meetodeid ja täiesti looduslikke koostisosi, mis on pärit nende algsest päritolupiirkonnast. Iga maiuse valmistamine võtab aega kuni 5 päeva. Karp Lavoliosid on tõeliselt täiuslik maitse- ja kingituselamus, mis üllatab ja rõõmustab kõiki, kes neid proovivad.

Saadavus: Laos

Itaalia käsitöö kommikarp

Selles auhinnatud Itaalia kondiitrikollektsioonis kogege 5 kookose- ja šokolaadihõngu segu: mandli- ja kookosešokolaad, sarapuupähkli- ja tume šokolaad, ehtsad kookosetükid ning mandli- ja tumešokolaad. Kaunilt esitletuna meie disaineri Rose Pink mälestuseks miniatuurses metallist karbis, on need ideaalne kingitus oma lähedaste rõõmustamiseks ja üllatamiseks.

Kõik tooted on:
⬩ Gluteenivabad
⬩ Ei sisalda kunstlikke maitse- ega värvaineid
⬩ “Suurepärase maitse” auhinna võitjad

Toote netokaal: 60g


Toode sisaldab (tekst on täieliku selguse huvides tõlkimata):

Täidis: FILLING: Toasted ALMONDS, HAZELNUTS, Chocolate (Sugar, Cocoa Butter, Whole MILK Powder, Cocoa Mass, Emulsifier: SOY Lecithin, Flavours), Coconut Pieces (Coconut, Sugar), Coconut Powder. COATING: Sugar, Rice Starch, Thickener (Gum Arabic, Maltodextrin), Glazing Agents (Carnauba Wax, Shellac), Food Dyes (Titanium Dioxide, Safflower Concentrate, Confectioner’s Caramel). In variable proportion.

Ettevaatust: toode võib sisaldada teiste pähklite ja maapähklite tükikesi. Ei ole sobilk lastele, kes võivad saada ataki pähklitest.

Säilitamine: palun hoia kuivas ja jahedas. Kuid vaevalt need seisma jäävad.
ALLERGIA NÕUANNE! Sisaldab pähkleid, sojat ja piima. Gluteenivaba toode.

Tootja maa

Itaalia

Bränd

Lavolio

Tarneaeg

1- 3 tööpäeva