SUUR LAO TÜHJENDUSMÜÜK

      HINNAD ALL KUNI -50%

   
 Müüme lao tühjaks - piiratud kogus tooteid!

      

                

Uudised

18/02/2014 15:35  Itella SmartPosti uudised
 Allikas: URL

Itella SmartPOST avab neljapäeval 20. veebruaril Viljandis esimese uue põlvkonna PackRobot pakiautomaadi. Sama pakimahu juures senisest neli korda vähem põrandapinda võtvas automaadis toimub pakkide saatmine ja vastuvõtmine ühe luugi kaudu.

Viljandi Paalalinna Maksimarketis avatav esimene PackRobot pakiautomaat on mõeldud esialgu kasutamiseks vaid eraisikutele. Ärikliendid saavad jätkuvalt kasutada kõiki juba varasemalt Viljandis asuvaid siniseid Itella SmartPOST automaate.

Uuendusena on PackRobotiga võimalik eraldi saata ka XS mõõdus pakke maksimaalse suurusega 7,5 x 17 x 26 cm (kõrgus x laius x sügavus). XS mõõdus paki saatekulu hind on 2,49 eurot. Kõige suuremaid, XL pakke, uue PackRobotiga saata ei saa.

Esimese pakiroboti asukohaks valiti Viljandi, kuna tegemist on SmartPOSTi ja automaadi väljatöötanud ettevõtte Cleveron sünnilinnaga. Uue tehnoloogia kasutuselevõtt ei tähenda aga seda, et siiani hästi töötavad vanad pakiautomaadid välja vahetatakse. Avamise järgselt kogub SmartPOST kasutajatelt tagasisidet, mille põhjal parandatakse tulevikus automaadi funktsionaalsust ja otsustatakse, kui laialdaselt automaat Eestis kasutusele võetakse.

SmartPOSTi kasutuselolevatest sinistest pakiautomaatidest eristab PackRobotit tavakasutaja jaoks paki saatmise ja vastuvõtmise kasvanud mugavus. Kõik vajalikud tegevused saab uue automaadi juures tehtud ühest kohast. Enam ei ole vaja liikuda eemal avaneva ukse juurde, paikirobot väljastab ja võtab paki vastu kasutajaliidese juures asuvast luugist. Seetõttu on uue põlvkonna automaat senisest lihtsamini kasutatav ka näiteks lastele ja liikumispuudega inimestele.

Vaid 2,2 ruutmeetrit põrandapinda võttev PackRobot pakiautomaat paigutab kõik pakid ise vastavalt nende suurusele sobivasse kohta. Automaat mahutab kuni 720 pakki.


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar